У Лос-Анджелесі визначили переможців кінопремії "Оскар": кому дісталися нагороди?

У Лос-Анджелесі визначили переможців кінопремії "Оскар": кому дісталися нагороди? - фото 1

Головною картиною року за версією кінопремії "Оскар" стала "Земля кочівників" режисера китайського походження Хлої Чжао.

У Лос-Анджелесі визначили переможців премії "Оскар". 93-тя церемонія вручення статуеток відбулася на вокзалі Union Station у вузькому колі номінантів.

Так, головною картиною року за версією кінопремії "Оскар" стала "Земля кочівників" режисера китайського походження Хлої Чжао. Вона ж отримала нагороду і за кращу режисуру.

Реклама

Статуетки за кращі головні ролі дісталися актрисі Френсіс Макдорманд за роль у фільмі "Земля кочівників", а також Ентоні Хопкінс за роль у фільмі "Батько".

Крім того, премію за кращий міжнародний фільм одержала картина "Ще по одній", виробництвом якої спільно займалися Данія, Нідерланди та Швеція.

"Оскар" за кращий звук отримав фільм "Звук металу", за кращий саундтрек — фільм "Іуда і чорний месія", а за музичне оформлення — мультфільм "Душа". Він же, до речі, став кращим анімаційним фільмом.

Статуетка за кращу операторську роботу і за кращу роботу художника-постановника дісталася фільму "Манк". А картина "Тенет" забрала премію за кращі візуальні ефекти.

Максим Журавель
Максим Журавель журналіст, редактор

Реклама