У лікарню ім. Мечникова закупили 10 реанімаційних моніторів

У лікарню ім. Мечникова закупили 10 реанімаційних моніторів - фото 1

10 реанімаційних моніторів для боротьби з Covid-19. Нове обладнання в лікарню ім. Мечникова закупили обласні владці.

Апарати контролюють роботу серця та дихальної системи: регулярно міряють тиск та рівень кисню у крові. Такі вимірювачі конче необхідні хворим на коронавірус, — кажуть медики. Нині в реанімації "Мечникова" таких 17 пацієнтів. Із них троє в тяжкому стані.

«Це саме ті апарати, які постійно вмикаються хворому, якому необхідно рятувати життя. Через це відділення пройшло 400 хворих лише за цей рік. Усі вони потім переїжджали в реанімації, де їх підключали до подібних апаратів і рятували життя. Саме така апаратура повинна працювати в цивілізованій лікарні», — розповідає Сергій Риженко, головний лікар ОКЛ ім. І. Мечникова.
«Ми вже витратили близько 100 млн грн бюджету на аппаратуру саме для Covid-19. Ми їх розподіляємо по госпітальним базам. Звичайно, тут насичуємо найпотужнішу госпітальну базу "Мечникова"», — повідомляє голова обладміністрації Олександр Бондаренко.

Хотите получать оперативные и важные новости? Подписывайтесь на наши каналы в Telegram и Youtube, страницы в Instagram, Facebook и Twitter. А также вступайте в нашу группу на Facebook: там вы имеете возможность размещать собственные новости.