У лікарні ім. Мечникова вирішили питання з опаленням

У лікарні ім. Мечникова вирішили питання з опаленням - фото 1

У будівлях взимку завжди теплі батареї і навіть вдається економити.

У лікарні кажуть, що готові ділитися досвідом.

«Минулого року була зроблена реконструкція всіх 11 рамок, установлена нова запірна арматура. Нова рамка повністю зварена, і також стоять регулювальні клапани на кожній із рамок. Регулювальні клапани дозволяють або збільшити або зменшити подачу теплоносія безпосередньо в операційний зал або ж зал реанімації», — каже інженер водопровідної служби ОКЛ ім. І. Мечникова Сергій Григор’єв.


Інженер водопровідної служби наголошує, що у кожному приміщенні — оптимальна саме для нього температура. Результатом реконструкції є суттєво зменшені рахунки за опалення всієї лікарні, — розповідають фахівці. А зекономлені кошти йдуть на розвиток закладу.

«Всі труби ізольовані, що дозволяє нам економити на подачі теплоносія», — резюмує Сергій Григор’єв.


Генеральний директор лікарні Сергій Риженко каже: будь-яку інфраструктурну проблему в “Мечникова” вирішують швидко. Адже не можна призупинити роботу лікарні через нестачу води або тепла.

«Кожна аварійна ситуація вирішується неодмінно, відразу ж після виникнення. Приїжджають усі служби і ми намагаємося зробити все можливе, щоб лікарня постійно працювала, без перерв», — розповів Сергій Риженко.


Ще важливі вчасні ремонти, модернізація системи опалення та енергоощадні технології, — продовжує Сергій Риженко. Для лікарні це означає комфорт пацієнтів.

«Енергозберігальні технології повинні працювати в усьому місті, не тільки в лікарні Мечникова. Саме хороші мережі дозволяють економити кошти», — резюмує Сергій Риженко.


Лікарня є маленькою моделлю міста. Так говорять про “Мечникова” комунальні та технічні служби закладу. Адже поки медики рятують життя тисяч пацієнтів, їхній тил забезпечує ціла команда тих, хто відповідає за світло в операційних, тепло у палатах та безперебійну роботу важливої апаратури.

Реклама