У лікарні ім. Мечникова провели обстеження для чорнобильців

У лікарні ім. Мечникова провели обстеження для чорнобильців - фото 1

У лікарні ім. Мечникова обстежили двадцятьох чорнобильців. Пацієнтів оглянули, зокрема, хірурги, кардіологи та ендокринологи. Також у лікарні пройшла посвята у медсестри.

У лікарні ім. Мечникова до Дня вшанування ліквідаторів ЧАЕС обстежили двадцятьох чорнобильців. Загалом на Дніпропетровщині таких нині понад 10 тисяч. І у більшості, кажуть медики, після Чорнобиля з'явилися проблеми зі здоров'ям.

«Ми там нічого не відчували, як можна так сказати. Єдине — кислий запах, сльозили очі. І в деяких навіть були кровотечі. Обов'язково потрібно поправляти здоров'я, лягати у шпиталь, лягати у відділення чорнобильське», — коментує голова громадської організації чорнобильців Олександр Смиков.

За словами директора ОКЛ ім. І. Мечникова Сергія Риженко, кращі спеціалісти, професори, доктори наук, кандидати роблять усе можливе, щоб чорнобильці мали надію вижити та ще довго жити продуктивно.

Крім того, у лікарні ім. Мечникова пройшла посвята у медсестри. До роботи стали 12 молодих спеціалістів. Їм видали нові жилети та побажали успіхів у кар'єрі.

Реклама

Айміна Арнаут
Айміна Арнаут Кореспондентка. Освіта: ДНУ ім. О. Гончара. Досвід роботи: 2,5 роки. Улюблені теми: тварини, стиль життя, природні та погодні явища, міжнародні новини.

Реклама