У лікарні Дніпра медики почнуть консультувати по скайпу і телефону

25 березня, 16:13
У лікарні Дніпра медики почнуть консультувати по скайпу і телефону - фото 1

Медики онлайн. У лікарні Мечникова запрацював телецентр для пацієнтів. Тепер консультацію імунолога, пульмонолога, терапевта, кардіолога та інших спеціалістів можна отримати через скайп та по телефону.

Все для того, аби хворі менше контактували з людьми. Працюватиме телецентр з 8 до 17 години по буднях. Та у разі необхідності — лікарі готові вийти на цілодобовий режим. Нагадаємо, таку консультацію мечниковці вже понад 10 років надають медикам з області.

«Він безпечний для всіх, бо, слава Богу, вірус через телекомунікації не передається. І наші найдосвідченіші лікарі можуть давати консультацію колегам. Простій людині, яка додзвониться, розповісти всі необхідні речі, які повинна знати людина, щоб не захворіти коронавірусом», — ділиться головний лікар ОКЛ ім. І. Мечникова Сергій Риженко.
«За моїм фахом були дві телеконсультації пацієнтів із пневмонією. Ми визначали терміни, обсяг препаратів, дозування, кратність введення. Суть консультації в тому, що ми допомагаємо, коли нашим колегам незрозуміло з уточненням діагнозу, об'ємом обстежень, тактикою лікування, подальшого введення пацієнта», — розповідає Любов Моісеєва, завідувачка відділенням пульмонології ОКЛ ім. І. Мечникова.

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: