У квітні держава дофінансувала медзаклади області на 29,1 мільйонів гривень

У квітні держава дофінансувала медзаклади області на 29,1 мільйонів гривень - фото 1

Про це сповістив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко.

«Епідемія внесла корективи у плани держави. Під час карантину основний принцип медреформи “гроші йдуть за пацієнтом” не може запрацювати на повну. Тож згідно з рішенням Уряду заклади охорони здоров’я щомісяця дофінансовуватимуть — до кінця 2020-го. Зокрема на підтримку медзакладів області у квітні держава виділила 29,1 мільйонів гривень. Із них 1,1 мільйон гривень пішов на 300-відсоткові доплати працівникам, які лікували хворих на коронавірус у березні. Решту коштів розподілили між медичними установами регіону», — зазначив очільник області.


Близько 9,5 мільйонів гривень державної субвенції виділили лікарням Дніпра, Кривого Рогу та Обласному центру екстреної допомоги та медицини катастроф. Ще понад 18 мільйонів гривень пішли на фінансування решти закладів охорони здоров’я в області.
Загалом на медзаклади всіх рівнів на Дніпропетровщині до кінця 2020 року передбачено 109 мільйонів гривень держсубвенції.

Нагадаємо, раніше в Україні за місяць другого етапу медреформи "вторинка" отримала 4,5 млрд грн. Про це повідомила Національна служба здоров'я.

Також у Дніпрі завершили капітальний ремонт амбулаторії сімейної медицини. Залишилося встановити закуплені меблі та обладнання.

А ще у Дніпрі завершили реконструкцію амбулаторії на проспекті Свободи. У медзакладі облаштували просторі кабінети, повністю замінили всі комунікації і утеплили фасад.

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Реклама