У Криворізькому ботанічному саду розквітло поле хризантем

У Криворізькому ботанічному саду розквітло поле хризантем - фото 1

Бузкові, жовтогарячі та багряно-червоні. У Криворізькому ботанічному саду розквітло поле хризантем. У Китаї – це квітка молодості, в Японії – символ сонця. А в Україні її полюбляють за різнобарвність та морозостійкість.

Також клумби з хризантемами ідеально підходять для фотосесій. Чи довго тішитиме королева осіннього саду? І якого догляду потребує, дізнавались наші журналісти.

Королева фотосесій. Так Олексій називає хризантеми. За незвичними кадрами щороку приїздить до ботанічного саду. Каже, восени виходять найкращі знімки.

«Зараз саме така атмосфера, просто йдеш відпочиваєш думками. До тебе приходять фотографії, кадри. Вони самі просто залітають до тебе в камеру. Насправді дуже гарний сад, і дуже-дуже багато можна зробити гарних кадрів», — ділиться фотограф Олексій Єгоров.

Заради хризантем до ботанічного саду приїхала й Ірина. Каже, квіти допомагають відволіктися від буденності.

«Заради квітів приїхали відвідати сад ботанічний. Онука привела на осінь на цвітіння хризантем. І різновид листя - кольору різні. Краса осіння», — розповідає відвідувачка ботанічного саду Ірина Полякова.

У Криворізькому ботанічному саду вирощують понад сто сортів хризантем. А це 8 тисяч кущів – різної форми, кольору та розмірів. Експозицію щороку доповнюють. Квіти невибагливі, тож доглядати й вирощувати їх легко, кажуть співробітники.

«При гарному догляді: це полив своєчасний, рихлення, підкормки, то вона виростає від маленького живця до 10 сантиметрів. До осені досягає величини до півметра», — ділиться Тетяна Чипиляк, завідувачка відділу криворізького ботанічного саду.

Насолодитися різнобарв'ям у ботанічному саду відвідувачі зможуть до перших снігів. Хризантеми відцвітуть аж наприкінці листопада.

Реклама