У Кривому Розі з’явиться сучасний 25-метровий басейн

Фото: ДніпроОДА - фото 1
Фото: ДніпроОДА

У Кривому Розі з’явиться новий басейн. Критий спорткомплекс зведуть "з нуля" за програмою Президента України Володимира Зеленського "Велике будівництво". На об’єкті вже стартували підготовчі роботи.

«На Дніпропетровщині втілюємо у життя десятки важливих інфраструктурних проєктів. Оновлюємо школи і садочки, будуємо медзаклади, створюємо нові спортивні локації. Зокрема, у Слобожанському та Нікополі "з нуля" зводимо басейни. Ще один сучасний басейн з’явиться у Кривому Розі», – говорить перший заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Володимир Орлов.

Проєкт – частина програми Президента України Володимира Зеленського "Велике будівництво".

З’явиться сучасний басейн - фото 190992

З’явиться сучасний басейн
Фото: ДніпроОДА

«Наша задача – забезпечити людям можливість займатися спортом. Будівництво нового сучасного басейну у Кривому Розі – знакова подія. Бо саме у цьому районі міста його досі немає», – зазначив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

Будівлю нового спорткомплексу зводять на вулиці Олександра Поля – на місці пустиря.

Будівлю зводять на вулиці Поля - фото 190993

Будівлю зводять на вулиці Поля
Фото: ДніпроОДА

За проєктом, усередині облаштують просторий вестибюль із зоною рецепції, гардеробну, буфет, кімнати персоналу. А ще тренерські, роздягальні та тренажерний зал.

"Родзинкою" спорткомплексу стане великий 25-метровий басейн на 5 доріжок. Глибиною від 1,2 до 1,8 м. Енергоощадний, із сучасною системою очищення води.

Басейн зроблять доступним для людей з інвалідністю. Вхід облаштують пандусом, для спуску у чашу змонтують підйомник.

Реклама

Раніше ми писали про те, що у Чумаках відкрили збудовану "з нуля" амбулаторію.

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама