У Кривому Розі знайшли повішеним брата ексмера міста Бориса Павлова

У Кривому Розі знайшли повішеним брата ексмера міста Бориса Павлова - фото 1

Сьогодні, 10 листопада, у Кривому Розі у власному будинку знайшли повішеним Бориса Павлова. Чоловіка виявила його цивільна дружина.

Сьогодні, 10 листопада, у Кривому Розі у власному будинку знайшли повішеним двоюрідного брата ексмера міста Бориса Павлова. Про це повідомляє пресслужба Національної поліції Дніпропетровської області.

Тіло чоловіка виявила його цивільна дружина. Вона й повідомила про це до поліції.

За словами дружини загиблого Анастасії Тесленко, у Бориса Павлова був рак та його не хотіли брати на операцію.

«Лікарі йому відмовили», — сказала жінка.

За повідомленням поліції, тіло чоловіка доправили до моргу для проведення спеціальної експертизи.

Борис Павлов - фото 198379

Борис Павлов
ФОТО: Темний лицар Дніпро

Нагадаємо, що це вже третя смерть за загадкових обставин у сім'ї Павлових за нетривалий час. Раніше, 18 жовтня, у Кривому Розі увечері у власній квартирі було знайдено мертвим 44-річного Андрія Павлова. Після судово-медичної експертизи слідство назвало офіційну причину смерті чоловіка. Нею стала токсична дія спиртів внаслідок випадкового отруєння алкоголем.

Однак першою і найрезонанснішою стала смерть колишнього мера Кривого Рогу Костянтина Павлова. 15 серпня 2021 року чиновника було знайдено мертвим з вогнепальним пораненням на веранді власного будинку. За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ст. 115 Кримінального кодексу України.

Реклама

 

Щербачов Андрій
Щербачов Андрій Редактор сайту 34.ua. Більше 10 років пишу у блогах про лондонський Арсенал. Люблю писати про спорт, музику та кіно.

Реклама