У Кривому Розі знайшли мертвого чоловіка з обгорілими ногами

У Кривому Розі знайшли мертвого чоловіка з обгорілими ногами - фото 1

В одному з приватних будинків Центрально-Міського району Кривого Рогу на вулиці Кабардинській знайшли обгорілого містянина. Померлого виявила дочка його співмешканки.

Ввечері 13 січня 17-річна дівчина зайшла мертвим маминого співмешканця. Про це повідомляє "Свої".

Відомо, що чоловік та жінка проживали на території одного домоволодіння, але вже кілька років перебували у сварці та не спілкувалися між собою. Вони навіть мешкали в різних будинках на вулиці Кабардинській.

Померлого знайшли на підлозі із обвугленими ногами. Поруч знаходився тліючий табурет, на якому стояв обігрівач. Точну причину смерті 56-річного містянина визначать правоохоронці.

"Свої" повідомляють, що чоловік зловживав алкоголем та наркотиками, тому між ним та його співмешканкою відбувалися сварки, доходило до рукоприкладства.

У чоловіка обгоріли ноги - фото 207629

У чоловіка обгоріли ноги
Фото: "Свої"

Раніше ми писали, що під Кривим Рогом чоловік із посвідченням журналіста вчинив стрілянину. У ніч на 8 січня у селі Мар'янське Криворізького району до кафе зайшов чоловік із посвідченням кореспондента та обстріляв із травматичного пістолета місцевого жителя. На зауваження одного з власників прибрати зброю, "кореспондент" вистрілив 5 разів у його бік. Потім пістолет заклинило — як з'ясувалося пізніше, у ньому застрягла гільза. Нападника знезброїли. Але він сховався в машині та сидів у ній до приїзду поліції, погрожуючи одному з чоловіків переламати руки та ноги.

Також ми повідомляли, що у Кривому Розі знайшли труп з вогнепальним пораненням. 24 грудня у Кривому Розі у приватному будинку на вулиці Лумумби знайшли бездиханне тіло чоловіка з вогнепальним пораненням. За попередньою інформацією, він вистрілив у себе із саморобної вогнепальної зброї. На місці події працювали правоохоронці. Передсмертної записки не виявили. Відомо, що померлий тримав продуктовий магазин, а його дружина впродовж чотирьох останніх років проживає в Ізраїлі

Реклама

Реклама