У Кривому Розі знайшли людські рештки всередині каналізаційного колодязя

У Кривому Розі знайшли людські рештки всередині каналізаційного колодязя - фото 1

6 грудня у Кривому Розі виявили кістки людини в каналізаційному колодязі у Центрально-Міському районі.

6 грудня близько 10:45 у Кривому Розі знайшли людські рештки всередині каналізаційного колодязя. Про це повідомляє "Перший міський".

Відомо, що з колодязя за допомогою драбини-палки і рятувальної мотузки дістали кістки людини. Їх передали співробітникам Національної поліції, які з’ясовуватимуть усі деталі. Наразі особу загиблого встановлюють.

Знайдені рештки - фото 202856

Знайдені рештки
Фото: Перший міський

Нагадуємо, на тому тижні, 2 грудня у Кривому Розі також знайшли людські рештки. Тоді, чоловік копав каналізацію та під час своїх робіт знайшов рештки кісток людини. Він одразу викликав поліцейських, які відправили знайдені кістки на експертизу.

Раніше ми повідомляли, що 5 грудня у Кривому Розі під час бійки ножем поранили чоловіка. За попередньою інформацією, у дворі будинку на Металургів, 33 зав’язалася бійка між кількома чоловіками. Внаслідок бійки один із учасників був поранений ножем у спину, тулуб та ноги. Потерпілого доправили до лікарні. Зазначено, що чоловік зайшов у двори, згодом вийшов звідти та попросив допомоги у перехожих, оскільки стікав кров’ю.

Також ми писали, що на Дніпропетровщині ліквідували наркосиндикат. Затримали 14 учасників злочинної організації, які займалися вирощуванням конопель у промислових масштабах для подальшого продажу на території Кривого Рогу. Також займалися збутом метамфетаміну. 30 листопада поліцейські провели фінальний етап спецоперації. Структура організації складалася з кількох відокремлених підрозділів. Учасниками були мешканці Кривого Рогу та наближених до міста населених пунктів. Між ними була чітка ієрархія: лідер злочинної організації, його довірені особи, куратори окремих ланок, постачальники, збувачі та інші працівники.

Реклама

Реклама