У Кривому Розі знайшли чоловіка, повішеного на дереві

У Кривому Розі знайшли чоловіка, повішеного на дереві - фото 1

В одному з мікрорайонів Кривого Рогу місцевий житель виявив чоловіка, який знаходився у зашморгу на дереві.

19 жовтня поблизу мікрорайону Східний-2 Довгинцівського району Кривого Рогу один із місцевих жителів під час прогулянки наткнувся на тіло чоловіка. Померлий висів на дереві біля Солоного озера, а навколо його шиї була мотузка. Побачивши це, містянин одразу зателефонував до поліції. Про це повідомляє Перший міський.

Тіло знайшли в посадці біля одного з мікрорайонів - фото 194794

Тіло знайшли в посадці біля одного з мікрорайонів
Фото: Перший міський

За попередньою інформацією явних ознак насильницької смерті на тілі не було, проте труп все ж таки направили на судмедекспертизу. Наразі, правоохоронці з’ясовують всі деталі інциденту.

Чоловік висів на дереві - фото 194795

Чоловік висів на дереві
Фото: Перший міський

Нагадаємо, раніше ми писали про мертву українку, яку знайшли у польському хостелі. Тіло 51-річної громадянки України було знайдено у понеділок, 11 жовтня. На місце прибули поліція та прокуратура для з’ясування обставин смерті. Не виключено, що хтось може бути причетний до смерті жінки. Буде проведено розслідування, яке дасть відповіді на всі запитання.

Також ми повідомляли про те, що у Кривому Розі знайшли повішеного чоловіка. 8 жовтня у Саксаганському районі Кривого Рогу на вулиці Співдружності повісився чоловік. Самогубця знайшов його брат.Це вже не перша спроба самогубства чоловіка. У травні 2021 року він вже намагався піти з життя. Усі деталі смерті та причини такого вчинку з’ясовують правоохоронці, які працюють на місці подій.

Крім того, у Запорізькій області чоловік перерізав собі горло просто на очах у близьких. Під Запоріжжям чоловік під час приступу психозу вкоротив собі віку на очах у близьких.

Реклама

Реклама