У Кривому Розі жителі багатоповерхівки на Петра Дорошенка сидять без води

У Кривому Розі жителі багатоповерхівки на Петра Дорошенка сидять без води - фото 1

Люди кажуть: всьому виною покинута аптека на першому поверсі.

Реклама

Володимир живе над покинутою аптекою. Каже, що через занедбане приміщення у під’їзді та квартирі – пліснява і грибок. А ще під час морозів труби в аптеці замерзають, і через це більш ніж тридцять квартир залишилися без води.

«Труби – якщо туди зайти, то можна жахнутися. Там, як у фільмах жахів: бурульки висять, тече каналізація. Я просто здивувався, як не замерзла каналізація», – розповів житель будинку № 15 на вулиці Петра Дорошенка Володимир Спінул.


Місцеві кажуть, що розв’язували проблему самотужки: частину вікон почали заварювати шматками металу. Люди додають: ще з літа зверталися до комунальників, аби ті відремонтували приміщення. Проте вони лише закрили вікна плівкою. У райраді кажуть: і хотіли б зробити ремонт, та не можуть. Бо у аптеки є власник.

«Направлялись листи з нашого боку, безпосередньо до власника, щодо приведення об’єкту до належного задовільного стану в цілому», – заявила заступниця голови Довгинцівської районної у Кривому Розі ради Наталія Горб.


А от сам власник аптеки говорити на камеру відмовився. Однак пообіцяв до кінця місяця закрити розбиті вікна металевими листами та виставити приміщення на продаж.

Реклама