У Кривому Розі завершили підготовку до масштабної реконструкції стадіону "Металург"

01 квітня, 17:00
Фото: Дніпро ОДА - фото 1
Фото: Дніпро ОДА

На криворізькому "Металургу" демонтували старі трибуни та стовпи для освітлення. Будівельники підготували стадіон до масштабного перевтілення. Після завершення реконструкції він зможе приймати матчі найвищого рівня. Про це повідомив перший заступник голови Дніпропетровської ОДА Володимир Орлов.

«На "Наталургу" завершили демонтажні роботи. Об’єкт підготували до глобальної реконструкції. Тут будемо створювати стадіон, який відповідатиме стандартам ФІФА та УЄФА. Наче магніт, він притягуватиме місцевих уболівальників і туристів. А це – поштовх для розвитку всього міста», – зазначив Володимир Орлов.

Будівельники повністю демонтували аварійні трибуни – західну, південну та північну. Лишили тільки частину східної. Прибрали й старі стовпи для освітлення вагою понад 224 тонни. Аби вивезти будівельне сміття, самоскиди робили до 200 ходок на день.

«До роботи на об’єкті залучили будівельників, інженерів, електриків. Багато спеціальної техніки. Паралельно працювали на різних ділянках та зекономили час. Почали демонтаж зі західної трибуни та плавно перейшли на решту споруд», – розповів представник підрядної організації Дмитро Назаров.

Над підготовкою до реконструкції працювали майже 100 будівельників та 60 одиниць техніки.

«Створюємо нові спортивні можливості для жителів Кривого Рогу. "Металург" стане одним із кращих стадіонів України. Він зможе приймати матчі збірних команд. Ще тут тренуватимуться вихованці місцевої ДЮСШ – тисячі юних спортсменів», – сказав заступник міського голови Кривого Рогу Сергій Мілютін.

Стадіон побудували у 70-х роках, згадує житель Кривого Рогу Микола Кравченко. Та вже багато років він був занедбаний.

«Пам’ятаю, французи приїздили грати – ми з хлопцями бігали подивитись. На матчі завжди приходило дуже багато глядачів, весь проспект Металургів був заставлений машинами, – розповів Микола Кравченко. – У 2000-х стадіон почав розсипатися. Чудово, що його вирішили відновити. Це буде шикарне місце».

Реконструкція стадіону "Металург" – один із наймасштабніших спортивних проєктів програми Президента України "Велике будівництво".

Фото: Дніпро ОДА - фото 164050

Фото: Дніпро ОДА
Дніпро ОДА

Фото: Дніпро ОДА - фото 164051

Фото: Дніпро ОДА
Дніпро ОДА

Фото: Дніпро ОДА - фото 164052

Фото: Дніпро ОДА
Дніпро ОДА

Фото: Дніпро ОДА - фото 164053

Фото: Дніпро ОДА
Дніпро ОДА

Фото: Дніпро ОДА - фото 164054

Фото: Дніпро ОДА
Дніпро ОДА

Фото: Дніпро ОДА - фото 164055

Фото: Дніпро ОДА
Дніпро ОДА

Джерело: Дніпро ОДА
Поділитися: