У Кривому Розі запрацювали камери автофіксації

У Кривому Розі запрацювали камери автофіксації - фото 1

Перевищив швидкість – отримай "лист щастя". У Кривому Розі на вулиці Волгоградській запрацювали камери автофіксації. Відсьогодні вони працюють вже не в тестовому, а звичайному режимі. Автоматика "ловить" порушників і надсилає їм штрафи.

Нині на Волгоградській працюють дві камери автофіксації. В обох напрямках. "Ловити" перших порушників об’єктиви почали ще з ранку.

Тепер за перевищення швидкості водіям доведеться сплатити від 340 гривень до 1700. Штрафуватимуть не лише за швидку їзду, але й тих, хто не пристебнувся та проїхав на "червоний". І вдень, і вночі. Вбудована функція розпізнавання номерних знаків за секунду сфотографує порушників.

І від штрафу не відкрутишся, кажуть у поліції. А ще додають: якщо не заплатити вчасно, автівку можуть навіть забрати.

«Штраф зменшується на 50%, якщо оплатити протягом 10 банківських днів. Постанова виноситься без участі порушника і відправляється поштою протягом 3 днів з дати фіксації. Дізнатись про факт фіксації порушення ви можете на офіційній веб-сайтах МВС та у кабінеті водія в додатку "Дія"», — пояснила речниця Криворізької патрульної поліції Аліна Кравець.

Поки що у Кривому Розі працюють лише дві камери автоматичної фіксації порушень ПДР. Та до кінця року такі ж планують встановити на проспекті Двохсотріччя Кривого Рогу та об`їзній дорозі.

Реклама

Читайте також: У Кам’янському облаштували декілька тротуарів.

Реклама