У Кривому Розі замінували школу № 88

У Кривому Розі замінували школу № 88 - фото 1

17 січня повідомили про замінування 88-ї школи. Навчальний процес призупинили.

17 січня у Кривому Розі у Довгинцівському районі замінували 88-му школу. Навчальний процес призупинили. Про це повідомляє "Свої".

З будівлі евакуювали всіх дітей, вчителів та персонал. На місце інциденту виїхали вибухотехніки із собакою та правоохоронці.

Оновлена інформація:

Зазначено, що спецслужби перевірили приміщення школи, де підозрілих предметів чи пристроїв не виявили.
Наразі правоохоронці будуть встановлювати осіб ймовірних "мінерів".

Раніше ми писали, що у Дніпрі замінували всі школи. Вибухотехніки виїхали на перевірку. 12 січня, поліцейським надійшло повідомлення про замінування всіх шкіл у Дніпрі. Співробітники поліції надали інформацію, що зараз вони перевіряють школи на наявність вибухових елементів. На місце виїхали кінологи та вибухотехніки.

Також ми повідомляли, що у Львові затримали "мінувальника" потяга "Дніпро – Івано-Франківськ". 8 січня за добу було отримано анонімні дзвінки про нібито мінування Центрального та Південного вокзалів у Києві, вокзалу у Херсоні, а надвечір ще й про мінування потяга № 231 "Дніпро — Івано-Франківськ". Через це поїзд було ретельно перевірено на станції "Знам'янка", що призвело до вимушеної затримки.

Зазначимо, що за подібні кримінальні правопорушення, згідно зі ст. 259 Кримінального кодексу України, передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 2 до 6 років. Також якщо такі дії призвели до тяжких наслідків або скоєні вдруге – порушникам загрожує від 4 до 8 років ув’язнення. За повідомлення про фейкові замінування передбачено відповідальність у вигляді різного строку позбавлення волі. За подібні вчинки дітей до адміністративної відповідальності буде притягнуто їх батьків. Відповідно до ст. 183 «Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб» та ст. 184 «Невиконання батьками або особами, що їх заміняють, обов’язків щодо виховання дітей» дорослим доведеться сплатити різного розміру штраф.

Реклама

Реклама