У Кривому Розі замінували лікарню №10

У Кривому Розі замінували лікарню №10 - фото 1

18 січня повідомлення про мінування 10-ї лікарні надійшло на пошту СБУ.

У Кривому Розі 18 січня анонім надіслав повідомлення на пошту СБУ про замінування 10-ї лікарні. Про це пише "Свої".

Людей евакуювали із будівлі лікарні на вулиці Вернадського. На місці події працюють поліцейські. Також вирішується питання, як евакуювати тяжких хворих.

Нагадуємо, що сьогодні, 18 січня у Кривому замінували всі школи. Про це у СБУ повідомив невідомий невідомий та зажадав викуп. Близько 08:00 на електронну пошту Служби безпеки України надійшов лист про замінування всіх шкіл у Кривому Розі. Автор послання написав, що він є російським шпигуном. У листі також йдеться про суму викупу у розмірі 50 000 гривень та вказано банківські реквізити. Правоохоронці перевіряють повідомлення про замінування.

Раніше ми писали, що у Дніпрі замінували всі школи. Вибухотехніки виїхали на перевірку. 12 січня, поліцейським надійшло повідомлення про замінування всіх шкіл у Дніпрі. Співробітники поліції надали інформацію, що зараз вони перевіряють школи на наявність вибухових елементів. На місце виїхали кінологи та вибухотехніки.

Зазначимо, що за подібні кримінальні правопорушення, згідно зі ст. 259 Кримінального кодексу України, передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 2 до 6 років. Також якщо такі дії призвели до тяжких наслідків або скоєні вдруге – порушникам загрожує від 4 до 8 років ув’язнення. За повідомлення про фейкові замінування передбачено відповідальність у вигляді різного строку позбавлення волі. За подібні вчинки дітей до адміністративної відповідальності буде притягнуто їх батьків. Відповідно до ст. 183 «Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб» та ст. 184 «Невиконання батьками або особами, що їх заміняють, обов’язків щодо виховання дітей» дорослим доведеться сплатити різного розміру штраф.

Реклама

Реклама