У Кривому Розі за добу від коронавірусу вилікувалися шестеро пацієнтів

14.05.2020, 17:06
У Кривому Розі за добу від коронавірусу вилікувалися шестеро пацієнтів - фото 1

Загальна кількість видужалих у Кривому Розі досягла 24 осіб.

13 травня контрольні тести показали повне одужання шести пацієнтів, які лікувалися від коронавірусу. Таким чином, у Кривому Розі подолали захворювання вже 24 людини.

За добу COVID-19 підтвердився у трьох осіб. Один пацієнт раніше знаходився в Інфекційній лікарні. Крім того, заразилася медик із 8-ї лікарні, яка контактувала з інфікованим, а також медсестра з 17-ї танкової бригади на Макулані.

Наразі у Кривому Розі налічується 170 активних випадків коронавірусу. 112 осіб перебувають на амбулаторному лікуванні під наглядом сімейних лікарів, 50 пацієнтів у Інфекційній лікарні. 11 хворих знаходяться у важкому стані, з них вісім осіб у реанімації.

З підозрою на COVID-19 у Кривому Розі 193 пацієнти, з них 20 — в Інфекційній лікарні. Ці люди очікують результатів ПЛР-аналізів.

Нагадаємо, у Кривому Розі зафіксували сьомий летальний випадок у пацієнта з коронавірусом.

Олександр Акуленко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: