У Кривому Розі встановили "мінерів" 88-ї школи

У Кривому Розі встановили "мінерів" 88-ї школи - фото 1

17 січня повідомили про замінування 88-ї школи, поліція вже встановила особи "мінерів".

17 січня 13-річний школяр не захотів йти на уроки та попросив 21-річного друга повідомити про замінування навчального закладу до поліції. Про це пишуть "Свої".

"Мінерів" розшукала поліція. За хибне мінування згідно із законом передбачено кримінальну відповідальність.

Через повідомлення про мінування у школі призупинили навчальний процес, усіх дітей, вчителів та персонал евакуювали.

"Свої" повідомляють, що для учня 88 школи це не перше "мінування". За хибне повідомлення влітку 2021 року хлопчика навіть судили. Тепер йому цілий рік заборонено залишати будинок без мами з 22:00 до 6:00.

Нагадуємо, ми писали, що 17 січня у Кривому Розі у Довгинцівському районі замінували 88-му школу. Навчальний процес призупинили. З будівлі евакуювали всіх дітей, вчителів та персонал. На місце інциденту виїхали вибухотехніки із собакою та правоохоронці. Спецслужби перевірили приміщення школи, де підозрілих предметів чи пристроїв не виявили.

Зазначимо, що за подібні кримінальні правопорушення, згідно зі ст. 259 Кримінального кодексу України, передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 2 до 6 років. Також якщо такі дії призвели до тяжких наслідків або скоєні вдруге – порушникам загрожує від 4 до 8 років ув’язнення. За повідомлення про фейкові замінування передбачено відповідальність у вигляді різного строку позбавлення волі. За подібні вчинки дітей до адміністративної відповідальності буде притягнуто їх батьків. Відповідно до ст. 183 «Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб» та ст. 184 «Невиконання батьками або особами, що їх заміняють, обов’язків щодо виховання дітей» дорослим доведеться сплатити різного розміру штраф.

Реклама

Реклама