У Кривому Розі встановили фотостенди, присвячені незалежності України

Фотостенди присвячені незалежності України.  - фото 1
Фотостенди присвячені незалежності України.

У Кривому Розі до 30-річчя Незалежності України присвятили яскравий фотопроєкт. Дніпропетровська ОДА його втілила спільно з місцевою владою. На світлинах “застигли” знакові моменти історії, унікальні винаходи, наймальовничіші місця, відомі українці.

«До 30-річчя Незалежності України втілили фотопроєкт, який викликає безліч емоцій. Гордість, зворушення, ностальгію, натхнення», – повідомив перший заступник голови облдержадміністрації Володимир Орлов.

Він додав, що стенди з фото розташували у старій частині міста біля Криворізького академічного театру драми та музичної комедії ім. Тараса Шевченка. Там – 63 зображення.

Стенди з фото розташували у старій частині міста - фото 189619

Стенди з фото розташували у старій частині міста
Фото: Пресслужба Дніпропетровської ОДА

На фотографіях люди, якими пишається країна. Зокрема перший космонавт незалежної України Леонід Каденюк. Співачка Джамала під час переможного виступу на Євробаченні. А ще трударі, професіонали своєї справи, захисники: лікарі, шахтарі, військові. Кадри Революції Гідності. Політ найбільшого у світі літака – української “Мрії”.

«Разом із обласною адміністрацією зробили цей проєкт, щоб показати, яка гарна, яскрава, багатогранна та розвинута наша країна. В нас файні міста, героїчна історія. А головне – перспективи», – сказав заступник міського голови Кривого Рогу Сергій Мілютін.

Він додав, що багато об’єктів на світлинах фотопроєкту побудовані руками жителів Кривого Рогу. А ще зроблені з криворізької руди та металу.

Реклама

Під кожним зображенням є назва та QR-код, завдяки якому можна перейти і детальніше прочитати про улюблену світлину.

Реклама