У Кривому Розі врятували коня, який провалився у яму

У Кривому Розі врятували коня, який провалився у яму - фото 1

У Кривому Розі кінь провалився у яму, та застряг. Його визволяли надзвичайники.

18 жовтня о 08:13 надзвичайникам повідомили, що на вулиці Мальовничій Довгинцівського району (Кривий Ріг) кінь впав у яму та не може самостійно вибратись. Про це повідомляє пресслужба ДСНС у Дніпропетровській області.

Кінь не міг вибратися сам - фото 194615

Кінь не міг вибратися сам
Фото: ДСНС у Дніпропетровській області

Коли прибули рятувальники, з'ясувалося, що кінь провалився задніми ногами у металеву трубу, що була вкопана в землю, діаметром 1 метр та глибиною близько 2-х метрів. Біля тварини вже зібралася безліч небайдужих людей.

Кінь провалився у металеву трубу - фото 194612

Кінь провалився у металеву трубу
Фото: ДСНС у Дніпропетровській області

Аби визволити коня, довелось використовувати автокран одного з місцевих підприємств.

Тварину діставали за допомогою автокрану - фото 194614

Тварину діставали за допомогою автокрану
Фото: ДСНС у Дніпропетровській області

Об’єднавши зусилля, присутні, за допомогою лебідки та пожежних рукавів, звільнили знесилену тварину з пастки та передали стурбованій власниці.

Коня передали власниці - фото 194613

Коня передали власниці
Фото: ДСНС у Дніпропетровській області

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що у Криворізькому районі витягли собаку з колодязя. 7 жовтня, у Дніпропетровській області врятували собаку, який впав в глибокий колодязь. Інцидент стався в селі Веселий Кут (Криворізький район). Місцеві жителі повідомили, що собака впав у відкритий колодязь і не може вибратися самостійно. Тварина знаходилася на глибині 6 метрів. За допомогою драбини собаку витягли з колодязя і відпустили. Життю тварини нічого не загрожує.

Також ми писали про те, як на Дніпропетровщині рятують диких тварин. 15 липня Президент України підписав законопроєкт із правками у сфері захисту тварин. Цей документ значно посилює відповідальність за жорстке поводження із ними. Але, незважаючи на силу закону, у першому ряду у боротьбы за життя тварин зазвичай стоять прості люди.

Реклама

Реклама