У Кривому Розі вперше пройшли "Ігри Нескорених"

Фото: "Ігри Нескорених" - фото 1
Фото: "Ігри Нескорених"

Пропливли 50 метрів за хвилину та влучали з лука у десятку. І це результати не професійних спортсменів, а колишніх АТОвців та військових із фронтовими травмами.

У Кривому Розі вперше пройшли "Ігри Нескорених". Зібралося більше сотні учасників з 20 областей України. Змагались у двох видах спорту. Хто здобув перемогу та як турнір допомагає повернути жагу до життя — у матеріалі Валерії Заярної.

В обідню пору під палючим сонцем: цьогоріч змагання вийшли дійсно запеклими, зізнається Сергій. В "Іграх Нескорених" чоловік бере участь уже не вперше. Показати себе збирається у стрільбі з лука.

До Кривого Рогу він приїхав зі Львова. До цього служив за контрактом у 25-й повітряно-десантній бригаді. Під Червоним Лиманом отримав поранення — куля влучила у хребет, і вже п’ять років як він на візку. Та каже: і до таких умов життя вже пристосувався.

46 умілих стрільців завітали до Кривого Рогу. Однак, окрім лучництва, випробовували себе і у плаванні. Який саме вид спорту обрати, учасники вирішували самі. А дехто показав себе одразу в декількох.

Одним із таких став Юрій. З лука чоловік "відстрілявся", а тепер очікує старту в запливі на 50 та 100 метрів. Чоловік каже: брав участь у боях за Іловайськ. Там зазнав контузії. Нині служить у 54-му танковому батальйоні. Додає: завдяки таким змаганням почуває себе краще.

Всеукраїнські "Ігри Нескорених" цьогоріч проводили у двох містах: Черкасах та Кривому Розі. До "міста довжиною у життя" приїхала майже сотня військовослужбовців.

Змагання тривали два дні. Плавці показали себе у п’яти категоріях. Це 100 та 50 метрів, вільний стиль, брас, батерфляй і на спині. У двох із них перемогу здобув Іван Лепеха з Рівного.

За стрільбу учасники отримали 9 медалей. За підсумками змагань, золото у категорії "професіонал" отримав Олександр Заставський зі Львова. Найкращим серед "просунутих" лучників виявився Іван Казаєв із Дніпра, а серед "новачків" — Сергій Довбиш із Чернігова.

Реклама

Реклама