У Кривому Розі волонтери роздають лікарям наліпки

30 березня, 17:27
У Кривому Розі волонтери роздають лікарям наліпки - фото 1

Наліпки для лікарів. У Кривому Розі волонтери роздали тисячу розпізнавальних етикеток.

Організатори акції кажуть, що придумали розпізнавальні наклейки, щоб медпрацівників було легше впізнати на вулиці. Сподіваються, що це допоможе добиратися до роботи без затримок. Наклейки отримали працівники швидкої допомоги, інфекційної та другої міської лікарні. Всього волонтери планують подарувати три тисячі таких наклейок.

«Ми сподіваємося, що це значно поліпшить добирання наших медичних працівників, які зараз рятують життя не тільки від коронавірусу, а й інших хвороб. Ми будемо просити всіх приватників і комунальний транспорт, щоб усі ставилися з розумінням, пропускали без черги тих, у кого будуть такі наклейки», — розповідає волонтер Вікторія Самолейнко.
«Звичайно потрібні, тому що від того, наскільки своєчасно наші медпрацівники будуть доставлені на робочі місця залежить здоров'я, а іноді життя пацієнтів», — ділиться Юлія Лямець, начальниця відділу кадрів міської лікарні № 2.

 

«З огляду на нинішню таку ситуацію в Україні, дуже доречне ось таке маркування працівників на зупинках. Для того, щоб ми безпечно і вчасно приїжджали на свої робочі місця для виконання своїх прямих лікарських обов'язків», — ділиться лікар інфекційної лікарні Ольга Шевченко.

 

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: