У Кривому Розі влаштували "Ярмарок екскурсій"

У Кривому Розі влаштували "Ярмарок екскурсій" - фото 1

Побачити красу криворізьких мінералів під мікроскопом, потримати зброю Другої світової війни та запланувати для себе цікаву подорож.

Усе це можна було зробити на Криворізькому ярмарку екскурсій. Про унікальні знахідки розкажуть журналісти 34 телеканалу.

Наталя зупинилася біля локації Другої світової війни. Військовий кітель, зброя та польовий телефон — все це захоплює, розповідає жінка.

«Ми зі студентами взяли участь у вікторині, отримали задоволення, вони дуже багато чого дізналися. Я, звісно, знаю, а студенти деякі не орієнтувалися. Було цікаво», — ділиться відвідувачка ярмарку Наталя Сидоренко.

Цей камінь нещодавно нагадував брусок звичайної породи. Він має назву "тигрове око". У світі існує всього 2 родовища — в Африці та Кривому Розі.

«Наше місто є найцікавішим об'єктом, тому що такого родовища немає ніде. Якщо розглядати мінералогічні різновиди, то у нас більше 180-ти мінералів виявлено та описано. Наступною після нас є Африка, там вже 43, тобто все нижче і нижче. А ось різноманітності такої немає», — розповідає Кирило Коньков, голова Клубу любителів каміння.

Найбільша локація на ярмарку — “Територія туризму”. Різноманітні промислові маршрути, історичні та культурні місця. Серед об'єктів — село Токівське, відоме на всю Україну своїм водоспадом.

«Один з самих чарівних водоспадів. У нас працюють археологи. Ось на цьому місці було знайдено, якщо сказати по-народному, святилище, якому близько 4,5 тис. років», — ділиться краєзнавець Юрій Сергійчук.

На ярмарок приїхали екскурсоводи з усієї області.

«Це дуже класно, що в Кривому Розі проводиться такий захід. Це зближує, це дозволяє представити не тільки себе та свої маршрути, а й завести нові класні знайомства», — розповідає Маргарита Задовська, вона приїхала з Дніпра.

Тест на поліграфі, вікторини та подарунки. Відвідувачі не сумували. Організатори кажуть, цим заходом відкривають новий туристичний сезон.

«Кривий Ріг унікальний своїми індустріальними екскурсіями. В той же час є чималенька кількість природничих екскурсій, екскурсій містом. Так чи інакше вони пов'язані з історією індустріального міста. Це шлях до пізнання. У нас слоган заходу “Пізнай своє місто”», — ділиться Оксана Павлушенко, в. о. начальник міського управління економіки.
«Це зібрання усіх діячів туристичної сфери Кривого Рогу для того, аби місцеві жителі могли заново покохати своє місто і вдало спланувати найближчі вихідні», — розповідає начальниця відділу КП “Інститут розвитку Кривого Рогу” Ольга Крамаренко.

Це вже третій туристичний ярмарок у Кривому Розі. Попереду – ще більше екскурсій, обіцяють організатори.

Олександр Хрищенко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Реклама