У Кривому Розі відзначали День міста

У Кривому Розі відзначали День міста - фото 1

Кривий ріг відзначив 246-ту річницю. До свята влаштували марафони, фаєр-шоу та концерти.

Марафони, фаєр-шоу та гучні концерти. Кривий Ріг відзначив 246-ту річницю.

Святкування розпочали традиційним веломарафоном "Залізна сотня". Це вже п’ятий заїзд марафонців з усієї країни. Цього разу він зібрав близько пів тисячі учасників. Вони долали дистанцію у сто кілометрів.

"Хардкорний маршрут, який полило дощем, бруд, метал. Плюс, 100 км маршруту по кар'єрах, відвалах. Треш, червоні дороги, червоні собаки, червоні гонщики, багнюка, але це буде такий драйв, що запам'ятався на все життя", — розповідає про змагання "Залізна сотня" організатор веломарафону Денис Дубов.

Святкували День міста у всіх семи районах. У Покровському огранізували фестиваль металу та вогню. На ньому представили шість локацій промислових професій. Для дітей зробили "хімічне" шоу із вогняними спецефектами. Рідкий азот перетворювали у хмаринки та навіть робили з нього повітряні напої.

"Метою фестивалю є популяризація гірничих професій. Перевагою заходу стали створення атмосфери гірничих професій та спеціальностей, які дозволяють зануритися у світ гірничої справи", — наголошує організаторка фестивалю Ольга Гілязітдінова.

Мешканці та гості міста отримували святковий настрій та бажали Кривому Рогу добра та процвітання.

"З містом нашим це все ж дуже пов’язано, адже місто гірниче, промислове. Побачили тут цікавий захід, незвичайний. Плюс, намагаємося створити собі святковий настрій. Побажання місту — рости, процвітати, і бути завжди здоровими", — привітала рідне місто зі святом мешканка Кривого Рогу Тетяна Мітько.

Нагадаємо, що Кривій Ріг було засновано в 1775 році.

Реклама

Читайте також: у Кривому Розі стартував веломарафон "Залізна сотня".

Реклама