У Кривому Розі відкрилися 157 із 163 дитячих садочків

25 травня, 15:54
У Кривому Розі відкрилися 157 із 163 дитячих садочків - фото 1

25 травня у Кривому Розі запрацювали майже всі дошкільні установи.

У перший день роботи садочків у Кривому Розі батьки привели 4 679 дітей. До карантину дошкільні заклади відвідували майже 24 тисячі малюків. Відкрилися після двомісячної перерви 157 дитсадків із 163. У закладах №№ 26, 151 і 194 закінчують ремонти харчоблоків і систем опалення — вони відкриються найближчим часом.

«Нарешті відкрили, я дуже рада. Будемо ходити. Захищатися, оберігатися, носити маски», — говорить Олена Нагорна, яка прийшла з дитиною в садок.
«Нам також потрібно працювати, дитину ні з ким залишати. Я думаю, якщо дотримуватися цих правил, то все буде добре», — ділиться Юлія Золотарьова.


У ще трьох дитячих садках міста під час масового тестування у працівників були виявлені підозри на COVID-19. Позитивні швидкі тести були у працівників закладів №№ 51, 176 і 197. Остаточне рішення із цих об'єктів ухвалять після результатів ПЛР-досліджень. Загалом за кілька днів у Кривому Розі експрес-тестами перевірили 6 299 працівників садочків.

«Не дивлячись на те, що кількість іграшок для використання мінімальна (оскільки їх потрібно обробити, дезінфікувати), кожен педагог завжди знайде альтернативу. Наприклад, замість читання книг можна прослуховувати казки або інші художні твори. Великий акцент ми зробимо на творчих і рухливих іграх під час прогулянки», — розповідає завідувачка дитсадка № 189 Ірина Темник.


Робота закладів проходить із низкою обмежень. Батьки здають дітей при вході на територію закладу — медсестри проводять дитині температурний скринінг безконтактним термометром. Обробка приміщень у садочках буде відбуватися кожні чотири години. Перед відновленням роботи дошкільних закладів за міські бюджетні гроші придбали 160 тисяч захисних масок, 70 тисяч рукавичок і 35 000 літрів дезинфікуючого розчину.

«Проведення температурного скринінгу пройшло абсолютно спокійно. Не було жодного випадку температури понад 37, що відповідає вимогам Головного державного санітарного лікаря», — повідомляє Наталія Намінат, начальниця міського відділу дошкільної освіти.

У Кривому Розі відкрилися 157 із 163 дитячих садочків - фото 115930

У Кривому Розі відкрилися 157 із 163 дитячих садочків - фото 115929

Олександр Акуленко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: