У Кривому Розі відкрили перший в області "активний парк"

Фото: adm.dp.gov.ua - фото 1
Фото: adm.dp.gov.ua

У криворізькому парку Гагаріна облаштували локацію для активного дозвілля. На встановлених спортивних елементах можуть займатися всі охочі.

Проєкт "Активні парки – локації здорової України" ініціював Президент України Володимир Зеленський, підкреслила заступниця голови облдержадміністрації Ольга Горб.

«Мета соціального проєкту – зробити заняття спортом якомога доступнішими. Аби займатися можна було просто поряд з домом. Криворізька локація – перша ластівка. Згодом плануємо відкрити такі майданчики в інших містах та громадах регіону», – підкреслила Ольга Горб.

 

Ольга Горб - фото 181486

Ольга Горб
adm.dp.gov.ua

На новоствореній локації – "шведська стінка", гімнастичні бруси, перекладини, лавка для динамічних вправ.

У Кривому Розі відкрили перший в області 'активний парк' - фото 181489У Кривому Розі відкрили перший в області 'активний парк' - фото 181490

Все устаткування в "активному парку" має QR-коди. За допомогою смартфону можна переглянути відеоуроки з вправами різного рівня складності. Тренери – зірки українського спорту, чемпіони.

У Кривому Розі відкрили перший в області 'активний парк' - фото 181487
«Кривий Ріг – один із лідерів України за кількістю дитячих та спортивних майданчиків. Нині втілили новий проєкт. За допомогою цифрових технологій можна потренуватися разом з олімпійськими чемпіонами», – сказав заступник Криворізького міського голови Сергій Мілютін.
Сергій Мілютін - фото 181488

Сергій Мілютін
adm.dp.gov.ua

Нині готують до відкриття "активні парки" у Жовтих Водах, Апостоловому, Підгородному, Синельниковому, Іларіоновому.

Реклама

Реклама