У Кривому Розі в школах запрацювала електронна система моніторингу

16 лютого, 19:13
У Кривому Розі в школах запрацювала електронна система моніторингу - фото 1

Тепер батьки можуть стежити, чи відвідує їхня дитина навчальний заклад.Ірина — одинадцятикласниця. У її школі електронна система з’явилася нещодавно. Дівчина каже, що до датчиків уже звикла, і так, мовляв, зручніше. Батькам на телефон одразу надходить SMS-повідомлення, о котрій дитина зайшла до школи.

«Це дуже зручно. Тому що є багато дітей, які можуть дорогою до школи не дійти. Або піти кудись не туди, а батьки про це не знають. Я не проти, аби моя мама знала, о котрій годині я приходжу до школи, а о котрій іду», — поділилась школярка Ірина Лівак.


Нововведенню радіють і батьки.
Мама Ірини сама працює у школі вчителькою математики. Каже, що стежити за донькою буває недостатньо часу, тому така система сповіщення — завжди у пригоді.

«Набагато легше стало мені як мамі. Інколи я навіть не знала, коли моя дитина прийшла чи пішла зі школи. А так я бачу, що ось вона о 15:10, після сьомого уроку, пішла зі школи, і я спокійна», — сказала Вікторія Лівак.


Школа № 55 — остання у місті, де встановили таку систему. Зараз картки отримали майже всі учні. Наступного місяця їх видадуть ще 28-ми першачкам.

«Окрім цієї дитини, цю картку не може використати хтось інший. Ці картки персоніфіковані, і думаю, що вони досить безпечні з точки зору захисту персональних даних», — заявила директорка школи № 55 Людмила Горевич.


Систему моніторингу встановили за кошти міського бюджету. У планах чиновників, щоб карткою криворіжця діти могли ще й розрахуватися за обід у шкільній їдальні.

Поділитися: