У Кривому Розі у торговельному центрі відкрили ще один пункт щеплення

У Кривому Розі у торговельному центрі відкрили ще один пункт щеплення - фото 1

Загалом у Кривому Розі працюють 7 центрів вакцинації та 27 пунктів щепленнь. Від початку пандемії дві дози препарату отримали понад 70 тисяч криворіжців.

Центр працюватиме щоденно з 10:00 до 14:00. За день планують вакцинувати до сотні людей. Отримати першу або другу дозу препарату зможе кожен охочий за наявності паспорта та ідентифікаційного коду. Мають три вакцини: Pfizer, CoronaVac та AstraZeneca.

«Що вона дає для мешканців нашого міста? У людей не буває тоді тяжких ускладнень. Це не призводить до інвалідності і до смертності, тому вакцинуватися треба кожному», — говорить директорка Міського центру первинної медико-санітарної допомоги № 7 Ольга Шумак.
«Це гарна річ для нашого покупця, для наших співвітчизників, тому що багато з них не хочуть іти в якісь медичні заклади, бо переживають чи не мають часу. Тут відразу лікар може пояснити про вакцину, для чого та як воно», — директор торговельного центру Євген Вознюк.

Загалом у місті працюють 7 центрів вакцинації та 27 пунктів щепленнь. Від початку пандемії дві дози препарату отримали понад 70 тисяч криворіжців.

Реклама

Раніше ми писали про те, що Дніпропетровщина переходить до "жовтої" зони, а разом з тим, 15 шкіл Дніпра — на онлайн-навчання. Крім того, в Україні буде примусова вакцинація.

 

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама