У Кривому Розі у парку Мершавцева відкрили бібліотеку просто неба

У Кривому Розі у парку Мершавцева відкрили бібліотеку просто неба - фото 1

Читати, малювати та слухати лекції просто неба. У Кривому Розі в парку Мершавцева відкрили вуличну залу з книжками.

Саме так вже традиційно на виїзді працює місцева бібліотека. Переглянути можна будь яку книгу, газету чи журнал. А ще для малечі проводять навчальні лекції. Далі —Валерія Заярна.

Можна читати, малювати та ще й навчатися, розповідають організатори. Для малечі в бібліотеці влаштовують майстер-класи і лекції. Щотижня запрошують різних гостей.

Цього разу до літнього читального залу запросили патрульного. Він розповів дітям, як правильно поводити себе на дорозі. Чоловік каже, усі лекції проводить лише в ігровій формі – так малеча краще запам’ятовує.

«Безпека на дорозі. Сама суть повторити всі правила, котрі їм потрібні. Проводимо данні заняття в ігровій формі: малюємо з ними перехрестя вулиць, а також потім граємо в регулювальника, які жести регулювальника є та як правильно на них реагувати», — зазначив патрульний Євген Купальний.

Бібліотека на виїзді працює у парку Федора Мершавцева вже сім років. Літній читальний зал кожен охочий може відвідати безкоштовно.

«Це такий формат проведення спільного часу батьків і дітей на одному майданчику за творчістю якоюсь, вони спілкуються разом. Ось ви бачите тут і пластилін, і краски, і папір, книжки та журнали на літній період. Тому діти тут можуть дуже добре розважитись разом з батьками, бо в нас саме сімейне читання», — розповіла завідувачка центральної бібліотеки для дорослих Валентина Косих.

Літній читальний зал працює щонеділі з десятої ранку до першої години дня. Відвідати його можна до кінця вересня.

Реклама

Реклама