У Кривому Розі у молодої людини знайшли "травичку"

У Кривому Розі у молодої людини знайшли "травичку" - фото 1

5 лютого в Інгулецькому районі Кривого Рогу поліцейські затримали порушника з наркотиками.

Мужчину заметили полицейские на одной из улиц района. Горожанина остановили, его поведение вызвало подозрения у копов. Во время поверхностного осмотра у 28-летнего криворожанина обнаружили пакет с марихуаной. Всего у молодого человека при себе было 100 граммов "травки".

Наркотики изъяли и направили на экспертизу. По данному факту в полиции открыли уголовное производство. Злоумышленнику грозит до трёх лет тюрьмы.

Напомним, в Кривом Роге разоблачили преступную группировку, у которой изъяли крупную партию наркотиков.

Чоловіка помітили поліцейські на одній з вулиць району. Городянина зупинили, його поведінка викликала підозри у копів. Під час поверхневого огляду у 28-річного криворіжця виявили пакет з марихуаною. Всього у молодої людини при собі було 100 грамів "травички".

Наркотики вилучили і направили на експертизу. За цим фактом у поліції відкрили кримінальне провадження. Зловмиснику загрожує до трьох років в'язниці.

Нагадаємо, в Кривому Розі викрили злочинне угруповання, у якого вилучили велику партію наркотиків.

Олександр Акуленко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Реклама