У Кривому Розі стартував веломарафон "Залізна сотня"

У Кривому Розі стартував веломарафон "Залізна сотня" - фото 1

400 відважних учасників подолають дистанцію в 100 км по найнебезпечнішим і складним ділянках міста.

У Кривому Розі стартував п'ятий щорічний веломарафон "Залізна сотня". У цьому році він зібрав близько 400 учасників з усієї України. Спортсмени збираються подолати дистанцію в 100 км. Маршрут проходить по найнебезпечнішим трасам міста, на яких учасників чекають кар'єри і відвали.

Марафон стартував з площі Визволення. Після цього спортсмени вирушать в індустріальну зону міста до Червоного мосту. Потім вони повернуться на ЦГЗК і вздовж Лозоватки, Авангарду, Карачун поїдуть до водоспаду "Білі камені". Далі велосипедисти-любителі подолають скелі МОПРа і ввечері фінішують в парку ім. Ф. Мершавцева.

Організатори підготували два варинта дистанції — 55 і 100 км. Наймолодшим учасникам по 14 років. Їм дозволили зареєструватися на маршрут в 55 км. Серед дорослих діють вікові категорії: з 18 до 29, з 30 до 39, з 40 до 49 та інші.

Відзначимо, що найдовший веломарафон в світі відбувся в 2017 році в Росії і тривав 24 дні. Змагання отримало назву "Red Bull Trans-Siberian Extreme". Велосипедисти повинні були пройти 9224 кілометри, 80 з яких займають підйоми. У змаганні взяли участь всього 10 спортсменів і лише троє змогли дістатися до фінішу.

Реклама

Читайте також: Володимир Зеленський нагородив паралімпійця Максима Кріпака званням Герой України

Реклама