У Кривому Розі співробітників "Метінвесту" забезпечують спецзасобами за графіком

30 березня, 14:12
У Кривому Розі співробітників "Метінвесту" забезпечують спецзасобами за графіком - фото 1

У межах боротьби з поширенням вірусу COVID-19 компанія "Метінвест" продовжує забезпечення засобами індивідуального захисту працівників тих професій, які не можуть виконувати свою роботу віддалено.

ЗІЗи і дезінфікуючі засоби видаються машиністам гірської техніки, водіям автосамоскидів, електрикам, дробильникам, збагачувачам, ремонтникам і співробітникам інших спеціальностей, від яких залежить безперебійна робота гірничо-видобувних і металургійних підприємств. На сьогодні видано 144 тисячі пар рукавичок і 136,8 тисяч масок.

У Кривому Розі співробітників 'Метінвесту' забезпечують спецзасобами за графіком - фото 107595

Для обробки автобусів, спецтранспорту та приміщень використано 2,5 тисячі літрів дезінфектору. Для безперебійного забезпечення працівників закупівля спецзасобів триває. Також компанія "Метінвест" подякувала співробітникам криворізьких підприємств і закликала кожного дотримуватися необхідних заходів безпеки для збереження свого здоров'я, а також здоров'я рідних і близьких.

У Кривому Розі співробітників 'Метінвесту' забезпечують спецзасобами за графіком - фото 107596

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: