У Кривому Розі школярі після жорсткого карантину знову повернулися за парти

25 січня, 20:15
У Кривому Розі школярі після жорсткого карантину знову повернулися за парти - фото 1

У перший день після локдауну до гімназії завітала спеціальна комісія. Перевіряли, чи дотримується заклад карантинних вимог.

Замість комп’ютера — ручка та зошит. Відсьогодні школярі повернулися до навчання. У Кривому Розі сіли за парти близько 70 тисяч учнів. Як заклади дотримуються карантинних норм — перевіряла спеціальна комісія.

Гуртом та в масках діти радо йдуть коридорами школи. Серед них і семикласниця Марія. Дівчинка каже, що більш за все на онлайн-навчанні сумувала за своїми однокласниками.

«Сьогодні всі у школі дуже веселі та радісні. Ми раді поверненню до школи. Ми раді бачити вчителів, друзів та однолітків», — говорить учениця 7 класу Марія Гуржій.

А одинадцятикласник Едуард хвилювався, передусім, через ЗНО. Зізнається, що під час дистанційного навчання готуватися до іспиту було важко. Тепер — спокійний. Адже у класі легше зосереджуватися та сприймати матеріал.

«Трошки складніше було готуватися до ЗНО дистанційно, тому що я не міг просто підійти до вчителя, як я роблю це при очному навчанні. Так я можу підійти до нього та запитати, як я можу розв’язати те чи інше рівняння», — додає учень 11 класу Едуард Ходаковський.

"Дистанційка" стала випробуванням і для вчителів, — каже директорка школи Алла Іванівна. Вона також викладає математику. Ділиться: найскладніше для неї було — цікаво подати матеріали, через презентацію.

«Я, знаючи своїх учнів, розуміла, що мені треба підготувати те, що для них буде більш оптимальним, тому створювала презентації, мініфільми, опорні конспекти сама. На це пішло дуже багато часу», — каже директорка Криворізької гімназії № 95 Алла Шепілко.

У перший день після локдауну до гімназії завітала спеціальна комісія. Перевіряли, чи дотримується заклад карантинних вимог. Аби уникнути скупчення дітей, школу поділили на зони: зелену, жовту та червону. У кожної — власний вхід та вихід.

«Ми придбали всі мийні засоби і засоби дезінфекції у повному обсязі, жодної копійки батькам не треба витрачати на те, щоб проводити в закладах дезінфекцію. Єдине, про що говорить і Міністерство освіти, це те, що батьки мають забезпечити власних дітей одноразовими або багаторазовими масками», — пояснює директор міського департаменту освіті і науки Тетяна Кріпак.

Загалом у Кривому Розі після січневого локдауну відкрилися 134 школи та університети.

 
Поділитися: