У Кривому Розі розшукали 14-річну Магдалену Прядко

Фото: ГУНП у Дніпропетровській області - фото 1
Фото: ГУНП у Дніпропетровській області

Неповнолітня Магдалена Прядко зникла у Кривому Розі 10 січня, знайти її вдалося через чотири дні.

Сьогодні, 14 січня, у Кривому Розі розшукали 16-річну Магдалену Прядко. Про це пишуть у пресслужбі ГУНП у Дніпропетровській області.

З дівчиною все добре, жертвою злочину вона не стала. Магдалена повернулась додому.

Нагадаємо, що неповнолітня зникла 10 січня близько 10-ї години вечора. Вона вийшла з дому та не повернулась. Її місцеперебування було невідоме до сьогодні.

Про зникнення дівчини до поліції повідомила її мати.

Магдалену Прядко розшукували за прикметами: на вигляд 14-15 років, зріст 165-170 см, середньої статури, волосся темного кольору, очі карі.

Також вона була одягнена у темно-синю коротку куртку, спортивні штани темного кольору, кросівки зеленого кольору. При собі мала сумку з написом Єва.

Нагадаємо, раніше ми писали, що на Дніпропетровщині розшукали зниклого 16-річного хлопця. 13 січня у Павлограді розшукали зниклого 16-річного Сергія Кочергу. З підлітком все добре, жертвою злочину він не став. Дитину повернули додому.

Також ми повідомляли, що у Кривому Розі розшукують неповнолітню Марію Герасімову. 12 січня приблизно о 21:00 у Кривому Розі пішла з дому та не повернулася 14-річна Марія Герасімова. Про зникнення дівчини поліції повідомила її сестра. В ході першочергових заходів місце перебування Марії Герасімової не вдалося.

Реклама

Валерія Шостак
Валерія Шостак Редактор сайту 34.ua. Пишу про цікаві події у місті, області, Україні та світі. У фокусі — кримінал, культура та технології.
Джерело: ГУНП у Дніпропетровській області

Реклама