У Кривому Розі розпочався другий етап реконструкції найширшого проспекту

У Кривому Розі розпочався другий етап реконструкції найширшого проспекту - фото 1

З 14 лютого в Саксаганському районі Кривого Рогу розпочався капітальний ремонт центральної магістралі.

Від самого ранку почалися ремонтні роботи на проспекті 200-річчя Кривого Рогу. Реконструкція запланована на ділянці від вулиці Спаської до площі 30-річчя Перемоги. Рух транспорту на час ремонту зупиняти не будуть. Автомобілістів попереджають про звуження проїзної частини і обмеження швидкісного режиму. Схему руху тролейбусів та автобусів міняти не збираються.

На ділянці дороги в 1,1 кілометр оновлять дорожнє покриття, тротуари, розмітку, освітлення, зливну систему, зроблять захисний паркан по середині проспекту, для пішоходів обладнають острівки безпеки, а для велосипедистів — окремі доріжки.

Реконструкцію мають завершити до 30 грудня поточного року. Більше року тому завершили перший етап ремонту цього проспекту — найширшого в місті (по п'ять смуг в кожнен бік).

Нагадаємо, на цей проєкт збираються витратити майже 200 мільйонів гривень.

 

Олександр Акуленко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Реклама