У Кривому Розі розпочалася вакцинація проти COVID-19

02 березня, 15:17
У Кривому Розі розпочалася вакцинація проти COVID-19 - фото 1

Індійський препарат AstraZeneca доправили із Дніпра. Його отримала інфекційна лікарня Кривого Рогу.

Тисячі доз має вистачити на два тижні. Вакцинують майже 150 працівників у два етапи. Повторне щеплення зроблять через 28 днів. Одними із перших почали щеплювати медсестер та лікарів.

«Відчуття після вакцинації абсолютно нормальні. Пройшло буквально скільки там 10–15 хвилин, почуваю себе повністю задовільно. Всі ми — величезний макроорганізм, який зараз бореться з цією інфекцією. І найбільший вагомий внесок у медицину — це вакциноконтрольовані інфекції. Якщо вже ми дійшли до Covid-вакцини, то чому б ні», — говорить завідувачка приймального відділення інфекційної лікарні Олена Шевченко.
«Виділили окреме приміщення для її зберігання і відсьогодні згідно з графіком, затвердженим МОЗ, у Кривому Розі почали прищеплювати співробітників ковідних лікарень, так званих, тобто в тих лікарнях, де лікується ковідна інфекція. І перш за все наша опорна лікарня, інфікційка, на кількості пацієнтів і проходить, тому почали саме з неї», — каже директорка Центру первинної медико-санітарної допомоги № 5 Анастасія Кузнецова.
Поділитися: