У Кривому Розі пройшла сесія міської ради

У Кривому Розі пройшла сесія міської ради - фото 1

Сьогодні, 27 жовтня, у Кривому Розі пройшла жовтнева сесія міської ради. На ній чиновники розглядали бюджет та петиції.

Сьогодні, 27 жовтня, у Кривому Розі пройшла жовтнева сесія міської ради. Депутати засідали близько 3-х годин і розглянули понад 60 питань. Зокрема, виділили 5 мільйонів на відшкодування витрат на тепло, водопостачання і водовідведення. Також у сесійній залі проголосували за додаткові кошти, які підуть на зарплати медикам. Ця сума налічує декілька мільйонів гривень.

«Для забезпечення соціальних видатків будуть підтримані працівники медичних закладів вторинного рівня на виплати зарплати, на що передбачається 3,4 млн гривень», — каже депутатка Криворізької міської ради Тетяна Малихіна.

Крім цього, депутати розглянули петицію стосовно "поборів" міських кладовищ. Її авторка вимагала, аби за ритуальні послуги підприємства приймали оплату карткою і видавали чеки. Петицію депутати підтримали одноголосно і обіцяють розробити план для рішення проблеми.

Нагадаємо, що нещодавно ще одну резонансна петиція дійшла до розгляду представниками влади. Так нещодавно Президент України Володимир Зеленський відповів на петицію про введення кримінальної відповідальності за примусову вакцинацію. Згідно з цим документом, пропонується ввести покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 3 до 5 років за примусову вакцинацію під загрозою звільнення і не допуск до роботи невакцинованих співробітників.Глава держави вже звернувся до спікера Верховної ради Руслана Стефанчука і Прем'єр-міністра Дениса Шмигаля, щоб обробити пропозиції, які виклали у документі.

 

Раніше ми писали про те, що в Україні можуть позбавити водійських прав за перевищення швидкості більш ніж на 50 км/год.

Реклама

 

 

 

Валерія Заярна
Валерія Заярна Кореспондентка. Загалом у журналістиці працюю близько двох років. Улюблені теми: спорт і кримінал 👮‍♀️🚓, але часом волію і щось лайтовіше. Наприклад, тема мистецтва: концерти, картинні галереї.

Реклама