У Кривому Розі пройшла сесія міської ради

26 серпня, 21:50
У Кривому Розі пройшла сесія міської ради - фото 1

Депутати розглянули ряд земельних питань, узгодили перерозподіл міських коштів, а також розглянули електронні петиції.

Засідали майже 3 години. Більше про рішення народних обранців розкаже кореспондент 34 телеканалу.

Чергову сесію у Кривому Розі розпочали з урочистостей. Наталі Кобзар присвоїли звання «Мати-героїня». У жінки вісім дітей. Також подяку від прем’єр-міністра передали завідувачці одного з відділень інфекційної лікарні Вікторії Овсянниковій. Грамотами та іменними годинниками від міського голови відзначили і депутатів. Щодо перерозподілу коштів можна сказати, що 12 мільйонів гривень направили на закупівлю та встановлення вуличних камер відеоспостереження. Додаткові 15 мільйонів виділили, аби завершити реконструкцію підземного переходу на вулиці Лермонтова.

«Крім того, ми виділяємо кошти також за рахунок загальної економії, яка є у розпорядників. По освіті 1.3 мільйон на капремонти у 5-ти школах», - повідомила директорка міського департаменту фінансів Олена Рожко.


Також на сесії відзвітували: на боротьбу з коронавірусом вже витратили 72 мільйони гривень з вісімдесяти запланованих.

«Вони були витрачені на придбання високовартісного обладнання, на лабораторне обладнання, на ЗІЗ, на медичні препарати та допоміжне обладнання, без якого неможливо надавати допомогу», - розповів начальник міського управління охорони здоров’я Костянтин Мурашко.


Вперше за час карантину депутати розглянули електронні петиції. Щоправда, у ремонті басейну «Локомотив» відмовили. Пояснили: не можуть витрачати на це міський бюджет. Не відновлять роботу і маршруток № 291 та № 323.

«На сьогодні ми організували роботу тролейбусного маршруту №3, який працює від площі Толстого. Там працює 12 нових тролейбусів, паралельно працює 23-й маршрут з площі Толстого до площі Визволення, до 95 кварталу, йдуть з інтервалом 7-8 хвилин. Тому на даний час комунальним транспортом цей напрямок закритий», - пояснив начальник міського управління транспорту та телекомунікацій Сергій Сиротюк.


Також депутати підтримали звернення до президента, Верховної Ради та Кабміну щодо роботи підприємців.
Бо з самого ранку бізнесмени влаштували мітинг під стінами міської ради. Під час якого вимагали скасування деяких законів та підтримки бізнесу владою.

Поділитися: