У Кривому Розі пройшла чергова сесія міської ради

31 березня, 17:39
Фото: kr.gov.ua/ - фото 1
Фото: kr.gov.ua/

Виділяли гроші та ділили землю. Так у Кривому розі пройшла чергова сесія міської ради. Депутати встигли розглянути майже сотню питань. Виділили кошти на зарплатню працівникам двох лікарень. А ще проголосували за надання земельних ділянок.

Сесійний день розпочався з розподілу бюджету. Зокрема, депутати виділили майже три з половиною мільйони гривень на зарплати медикам двох лікарень. У мерії кажуть: цим закладам не вдалося укласти договір із Національною службою здоров'я. Аби не допустити закриття медустанов, їх фінансуватимуть із міського бюджету.

«У нашій роботі ми робимо основний акцент на підтримку основних галузей нашого міста – освіта, медицина та соціальний захист. На сесії міської ради ми додатково виділили 3,3 млн гривень на виплату заробітної плати 14-ї міської та 2-ї дитячої міської лікарень», — говорить міський голова Кривого Рогу Костянтин Павлов.

Також проголосували за виділення коштів на утримання громадських організацій ветеранів АТО. Зокрема півтора мільйона гривень піде на оренду приміщень, спортивний інвентар та канцелярію.

«Громадські організації, діяльність і основні напрямки діяльності пов’язані з популяризацією спорту серед ветеранів, переважно учасників бойових дій на Сході України. Залучення ветеранів до занять спорту та участі у спортивних змаганнях, а також підтримки і проведення заходів для підготовки спортивних змагань», — каже директорка міського департаменту соціальної політики Інеса Благун.

А ще говорили про грошову компенсацію замість земельних ділянок для АТОвців. Та це питання депутати вирішили не вносити у порядок денний. Тож тим, хто відмовляється від землі, — про таку можливість слід поки забути.

Наступного разу депутати зберуться на сесію 28-го квітня.

Поділитися: