У Кривому Розі проходить реконструкція стадіону "Спартак"

Фото: Дніпро ОДА - фото 1
Фото: Дніпро ОДА

У Кривому Розі на 60% завершили реконструкцію стадіону "Спартак". Його пристосували для глядачів з інвалідністю, а також підвищили комфорт для спортсменів.

На майбутньому футбольному полі вже зійшла газонна трава. На новій критій трибуні проводять зовнішнє та внутрішнє оздоблення. Стару –капітально ремонтують.

Фото: ДніпроОДА - фото 172648

Фото: ДніпроОДА

«Одразу дві грандіозні реконструкції спортоб’єктів проводимо у Кривому Розі. Одна з перлин – стадіон "Спартак". Він стане сучасною базою для підготовки олімпійського резерву, тренувань та змагань юних спортсменів. Найперше, вихованців спортшколи № 3», – зазначив перший заступник голови Дніпропетровської ОДА Володимир Орлов.

Реклама

Під трибунами шпаклюють новозбудовані приміщення. Цей простір облаштують під роздягальні, душові, тренерські. Готова основа під яму для стрибків у довжину. Працюють над зоною воркауту.

«"Спартак" уже готовий майже на 60%. Облаштували кросфіт-арену. Активно відбувається друга черга реконструкції трибун», – розповів голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

Арена вміщатиме більш ніж 7 тис. глядачів. Для людей з інвалідністю зроблять пандуси та встановлять підйомник. Навколо футбольного поля проходитимуть легкоатлетичні бігові доріжки. Покриття буде з наливної гуми.

Підсвічуватимуть спортивні змагання чотири потужні прожектори. Кожен висотою 27 метрів.

Встановлять і велике електронне табло. Поряд – флагшток на три прапори.

Фото: ДніпроОДА - фото 172649

Фото: ДніпроОДА

Стадіон "Спартак" у Кривому Розі – один із проєктів програми Президента України Володимира Зеленського "Велике будівництво". Його реконструюють державним та обласним коштом.

Джерело: ДніпроОДА

Реклама