У Кривому Розі почав працювати новий тролейбусний маршрут на Зарічний

У Кривому Розі почав працювати новий тролейбусний маршрут на Зарічний - фото 1

11 лютого в Кривому Розі запустили тролейбусний маршрут № 5.

Торжественный старт новому маршруту общественного транспорта дали на площади Освобождения. Именно отсюда через Большевик и КРЭС на микрорайон Заречный будет ездить троллейбус № 5. Конечная остановка – станция скоростного трамвая "Электрозаводская". Примерный интервал движения составит около 35 минут. Маршрут будет работать с 5:20 до 22:15.

На линии будут курсировать четыре единицы техники. Это новые машины "Дніпро Т-203". Транспорт приобрели в рамках программы от Европейского банка реконструкции и развития. На данный момент Кривой Рог получил девять таких троллейбусов. Всего ожидается приезд 54 машин. Техника из первой партии выехала на маршрут № 20.

Урочистий старт новому маршруту громадського транспорту дали на площі Визволення. Саме звідси через Більшовик і КРЕС на мікрорайон Зарічний буде їздити тролейбус № 5. Кінцева зупинка — станція швидкісного трамвая "Електрозаводська". Приблизний інтервал руху складе близько 35 хвилин. Маршрут буде працювати з 5:20 до 22:15.

На лінії курсуватимуть чотири одиниці техніки. Це нові машини "Дніпро Т-203". Транспорт придбали в рамках програми від Європейського банку реконструкції та розвитку. На сьогодні Кривий Ріг отримав дев'ять таких тролейбусів. Усього очікується приїзд 54 машин. Техніка з першої партії виїхала на маршрут № 20.

У Кривому Розі почав працювати новий тролейбусний маршрут на Зарічний - фото 98956 У Кривому Розі почав працювати новий тролейбусний маршрут на Зарічний - фото 98957 У Кривому Розі почав працювати новий тролейбусний маршрут на Зарічний - фото 98955

Олександр Акуленко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Реклама