У Кривому Розі на Північному ГЗК зведуть комплекс зі згущення пульпи

25 березня, 17:29
Актуально
У Кривому Розі на Північному ГЗК зведуть комплекс зі згущення пульпи - фото 1

Новий комплекс дозволить комбінату скоротити витрати і знизити навантаження на навколишнє середовище. На його будівництво "Метінвест" направить понад 3 мільярди гривень.

Реклама

Проєктуванням комплексу згущення хвостової пульпи Північного ГЗК займається німецька компанія "ENGINEERING DOBERSEK", а управління проєктом здійснює компанія "Метінвест Інжиніринг".

«З 2009 року ми розробляємо технології згущення хвостів. Подібні передові технології із замкнутим водообертом в Україні вже застосовує Південний комбінат. Такі підходи використовують провідні гірничі компанії США, Бразилії, Індії», — розповів керуючий директор компанії "ENGINEERING DOBERSEK" Боштьян Доберсек.


Комплекс зі згущення пульпи на Північному ГЗК планують ввести в експлуатацію наприкінці 2023 року.

«Криворізькі гірничо-збагачувальні комбінати - перший ступінь у виробничому ланцюжку нашої компанії. І від того, яким буде продукт за якістю і ціною залежить прибуток команії. І чим нижче собівартість, тим успішніше компанія, тим більше можливостей для інвестування в розвиток», — підкреслив генеральний директор Північного ГЗК Андрій Скачков.

Реклама