У Кривому Розі підприємства "Метінвесту" виділяють гроші на боротьбу з COVID-19

25 березня, 11:30
У Кривому Розі підприємства "Метінвесту" виділяють гроші на боротьбу з COVID-19 - фото 1

Був асигнований 1 мільйон гривень на підтримку роботи Криворізького міського Штабу з боротьби з коронавірусом.

Гроші будуть спрямовані на придбання засобів індивідуального захисту і спецобладнання для співробітників правоохоронних органів, міської лабораторії і станції екстреної медичної допомоги.

У Кривому Розі підприємства 'Метінвесту' виділяють гроші на боротьбу з COVID-19 - фото 106803

Також компанія "Метінвест" використовує успішний світовий досвід запобігання поширенню вірусів. На всіх підприємствах створені Штаби оперативного реагування. Для безпечної організації праці масками і санітарно-захисними засобами за графіком забезпечуються всі співробітники. В межах протиепідемічних заходів частина персоналу працює у віддаленому режимі. Обмежені всі відрядження. Адміністрація підприємств приділяє особливий контроль пересування персоналу в засобах захисту в транспорті. У всіх підрозділах розміщені пам'ятки з рекомендаціями, які допоможуть запобігти захворюванню. Також на підприємствах оперативно працюють канали зворотного зв'язку — створені групи в соціальних мережах та загальні чати.

У Кривому Розі підприємства 'Метінвесту' виділяють гроші на боротьбу з COVID-19 - фото 106804

Крім того, основний акціонер "Метінвест" — Рінат Ахметов — вже направив 300 мільйонів гривень на боротьбу з коронавірусом. На ці гроші будуть закуплені 300 тисяч експрес-тестів на COVID-19 і, як мінімум, 200 апаратів ШВЛ, необхідних для порятунку життів людей.

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: