У Кривому Розі оновлюють один з найбільших водоводів міста

31 липня, 18:45
У Кривому Розі оновлюють один з найбільших водоводів міста - фото 1

Більше півстоліття без капітального ремонту. У Кривому Розі оновлюють один з найбільших водоводів міста. Він проходить повз три мікрорайони міста — Металургійний, Саксаганський та Покровський. На якому етапі роботи та скільки коштів на них витратили?

20 кілометрів водоводу проклали ще у 1959 році. Цей трубопровід і досі вважають головною водною артерією міста. Адже він охоплює відразу три райони: Металургійний, Саксаганський та Покровський. Цьогоріч на його ремонт із міського бюджету виділили 3 мільйони гривень.

«Вже завершено 1 етап робіт, за лічені тижні замінили близько півтори тисячі метрів від Пр. Миру 33 до перехресть вул. Маяковського та Гаджебекова. В даний час розпочато другий етап замін. Стартував у Саксаганському районі з вулиці Бикова», - говорить прессектретарка КП «Кривбасводоканал» Інна Михайлова.

Залізну трубу, діаметром у пів метра, замінять на більш сучасну – пластикову. Спеціалісти кажуть, вона тонша, але надійніша.

«Ми вдосконалюємо наші технології, ми переходимо на пластикові труби, які підвищують швидкість води, ці труби не заростають, немає корозії на трубі. І якість води поліпшується і поліпшується подача холодної води», - розказує начальниця з монтажу трубопроводів КП «Кривбасводоканал» Людмила Бистрова.

Люди кажуть, через застарілі труби падав тиск води у кранах та регулярно виникали пориви.

«Звичайно треба, труби ж лягали при союзі, все ж погнило вже давно. Пориви, особливо на мудровані тут то пориви часті, воно ж тече на огороді людям, затоплює, тому треба змінювати», - говорить житель Кривого Рогу Сергій Гуржос.

Гарантія нової труби — 50 років. Завершити ремонт планують до кінця вересня. На час робіт мешканці не залишаться без води. Їхні будинки приєднають до інших водогонів, запевняють комунальники.

Поділитися: