У Кривому Розі оновили і запустили заново квітковий годинник

19 травня, 16:49
У Кривому Розі оновили і запустили заново квітковий годинник - фото 1

У Кривому Розі перезапустили найбільший у Європі квітковий годинник.

У Кривому Розі оновлюють символ міста — найбільший у Європі квітковий годинник. Механізм відремонтували, а на циферблаті висадили понад 20 тисяч живих квітів. Це чорнобривці, петунії та циценарії.

Квітковий годинник уже дев'ять років є символом міста. Його діаметр 22 метри, а довжина стрілок — 8 і 12 метрів відповідно. Вночі циферблат світиться різними кольорами. Криворіжці вже оцінили новий вид квіткового годинника.

«Дуже гарний, дуже. Приємно приходити сюди з дітьми, тут часто бувають різні заходи: і концерти, і конкурси. Дуже добре і вдало зробили, близько все, чистота і порядок», — каже жителька Кривого Рогу Анна Дишлюк.
«Усі підготовчі роботи були виконані у повному обсязі. Все електропостачання було також перевірене, зроблена відповідна профілактика. Сьогодні завершується висадка 22 з половиною тисяч квітів у горщиках на циферблат. Відсьогодні і до 24 серпня можна говорити, що без будь-якої посадки, іншого зовнішнього втручання, саджанці будуть цвісти, розквітати і мати охайний вигляд», — зазначив Олександр Катриченко, заступник мера Кривого Рогу.
У Кривому Розі оновили і запустили заново квітковий годинник - фото 115164У Кривому Розі оновили і запустили заново квітковий годинник - фото 115165

Нагадаємо, в Історичному центрі Кривого Рогу увімкнули три фонтани.

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: