У Кривому Розі на місці аварійної школи можуть збудувати історико-краєзнавчий музей

04.06.2020, 14:54
У Кривому Розі на місці аварійної школи можуть збудувати історико-краєзнавчий музей - фото 1

Криворізький історико-краєзнавчий музей може переїхати в сучасну будівлю.

На місці аварійної будівлі школи № 20 в Центрально-Міському районі може з'явитися сучасний музей. Зараз колишній навчальний заклад зносять через незадовільний технічний стан. Школа не функціонувала останні чотири роки. Будівлю довелося знищити через тріщини в будові.

Тепер замість навчального закладу тут можуть звести історико-краєзнавчий музей. Зараз він знаходиться в старій будівлі в кількох сотнях метрів від школи. В управлінні культури міськвиконкому зазначають, що музей за 60 років зібрав понад 122 тисячі предметів архівного значення. Тому в старому невеликому приміщенні музею розмістити всі експонати досить проблематично. До того ж, створення сучасного культурного об'єкта зможе поліпшити туристичну привабливість Кривого Рогу. Обговорити доцільність створення нового музею можна на сторінці управління культури Криворізького міського виконкому.

У Кривому Розі на місці аварійної школи можуть збудувати історико-краєзнавчий музей - фото 117318

Нагадаємо, у Кривому Розі батькам малюків, які з'явилися на світ у День міста, подарували коляски.

Олександр Акуленко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: