У Кривому Розі на мікрорайоні Сонячний відкрили амбулаторію і станцію швидкої допомоги

05.06.2020, 12:02
У Кривому Розі на мікрорайоні Сонячний відкрили амбулаторію і станцію швидкої допомоги - фото 1

4 червня в Саксаганському районі Кривого Рогу запрацювала амбулаторія сімейної медицини.

Нова сучасна амбулаторія сімейної медицини на мікрорайоні Сонячний — вже 47-ма у Кривому Розі. Вона буде обслуговувати понад 11,6 тисяч містян, із яких майже дві тисячі — діти. Тут почали роботу чотири сімейних лікарі, терапевт, педіатр, а також 18 медсестер. У їхньому розпорядженні буде автомобіль. Під час реконструкції будівлю утеплили, вхід до амбулаторії обладнали пандусами. Підрядники встановили енергозберігальні вікна, придбали нові меблі, обладнання та медикаменти.

Крім того, на базі амбулаторії буде функціонувати станція швидкої допомоги. Невідкладну медичну допомогу зможуть отримати понад 100 тисяч жителів Саксаганського і частково Довгинцівського районів. Їх будуть обслуговувати чотири загально-профільні бригади швидкої допомоги, бригада інтенсивної терапії та реанімації, а також диспетчер і фельдшер. Усі витрати з ремонту та закупівлі обладнання і техніки зробили з міського бюджету.

«Такої підстанції швидкої медичної допомоги я не бачив у області і навіть по Україні. Тут створені гідні умови для комфортної роботи і відпочинку працівників "швидкої"», — сказав директор Обласного центру екстреної медичної допомоги Радій Шевченко.


До кінця 2020 року у Кривому Розі планують відкрити ще дві амбулаторії сімейної медицини — в Центрально-Міському і Металургійному районах.

У Кривому Розі на мікрорайоні Сонячний відкрили амбулаторію і станцію швидкої допомоги - фото 117449
У Кривому Розі на мікрорайоні Сонячний відкрили амбулаторію і станцію швидкої допомоги - фото 117450
У Кривому Розі на мікрорайоні Сонячний відкрили амбулаторію і станцію швидкої допомоги - фото 117451
Нагадаємо, у Кривому Розі на місці аварійної школи можуть побудувати історико-краєзнавчий музей.
Олександр Акуленко
Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.
Поділитися: