У Кривому Розі на час зупинки швидкісного трамвая запустять тимчасовий автобусний маршрут

17 березня, 22:18
У Кривому Розі на час зупинки швидкісного трамвая запустять тимчасовий автобусний маршрут - фото 1

З 18 березня у Кривому Розі почне роботу тимчасовий автобусний маршрут "Трампарк—станція СТ Зарічна".

На время закрытия метротрама в Кривом Роге с 18 марта запустят автобусный маршрут. Он по большей мере будет дублировать линию скоростного трамвая. От станции "Заречной" транспорт будет ехать через "Электрозаводскую", микрорайон Индустриальный, 5-й Горняцкий, Солнечный, горбольницу № 2, "Вечерний бульвар", площадь Александра Поля, 95-й квартал, проспект Металлургов, "АрселорМиттал", Червоную, 1-й участок до трампарка. В общей сложности на временном маршруте ввели 14 остановок.

Чтобы совершить рабочую перевозку, автобусы от "Заречной" будут отправляться в 6:00, 6:30, 6:50 и 7:15. С трампарка транспорт будет ехать в 16:30, 17:00, 17:30 и 18:00.

Пока что планируется, что автобусы будут заменять скоростной на время его закрытия до 3 апреля. Дальнейшее развитие ситуации зависит от карантина в стране и городе.

 

На час закриття метротрама у Кривому Розі з 18 березня запустять автобусний маршрут. Він частково буде дублювати лінію швидкісного трамвая. Від станції "Зарічної" транспорт буде їхати через "Електрозаводську", мікрорайон Індустріальний, 5-й Гірницький, Сонячний, міськлікарню № 2, "Вечірній бульвар", площу Олександра Поля, 95-й квартал, проспект Металургів, "АрселорМіттал", Червону, 1-шу дільницю до трампарку. Загалом на тимчасовому маршруті ввели 14 зупинок.

Щоб здійснити робочі перевезення, автобуси від "Зарічної" будуть відправлятися о 6:00, 6:30, 6:50 і 7:15. З трампарку транспорт буде їхати о 16:30, 17:00, 17:30 і 18:00.

Поки що планується, що автобуси будуть замінювати швидкісний на час його закриття до 3 квітня. Подальший розвиток ситуації залежить від карантину в країні та місті.

У Кривому Розі на час зупинки швидкісного трамвая запустять тимчасовий автобусний маршрут - фото 105879

Нагадаємо, з 17 березня в Кривому Розі посилили карантин.

Олександр Акуленко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: