У Кривому Розі модернізують школу № 4

У Кривому Розі модернізують школу № 4 - фото 1

У Кривому Розі проходить капітальний ремонт 4-ї школи. Крім традиційних зовнішніх та внутрішніх будівельних робіт, тут обладнають пандуси для дітей з інвалідністю.

Замінять комунікації, осучаснять класи, їдальню та спортивну залу. У Кривому Розі модернізують школу № 4. Там навчається понад 800 учнів. Капітального ремонту, згадують педагоги, тут не було з пів століття. А тепер у розпалі демонтажні роботи. Школу обіцяють оновити капітально. Зокрема, замінять покрівлю, усі вікна та двері, зроблять вентильований фасад. Аби заклад був доступним для дітей з інвалідністю, облаштують пандуси, встановлять вказівники шрифтом Брайля, прокладуть тактильну плитку.

«Школа майбутнього буде, я так думаю. Я так розумію, що вона буде відповідати усім вимогам. Багато дітей буде тут, я так уявляю. Усе буде гарно», — розказує заступниця директора школи № 4 Олена Середа.

Про важливість нової школи розказали і в Дніпропетровській обласній державній адміністрації.

«Що таке нова школа? Це і безбар’єрність, і безпека. Батьки можуть проводити дитину зранку до школи і не турбуватися, що з нею щось станеться. Ми передбачаємо і пожежну безпеку, і безпеку перебування у такому просторі», — каже заступниця голови обладміністрації Ольга Горб.

Раніше ми писали про те, що у Дніпрі на Перемозі збудують новий стадіон.

Реклама

Софія Москаленко
Софія Москаленко Кореспондентка. Досвід роботи: понад 4 роки на сайтах та телеканалах міста. Улюблені теми: найцікавіше працювати на місці подій, волію знімати історії людей та передавати їх емоції у сюжеті.

Реклама